Hull City - Burnley 1-1. Dobry mecz Kamila Grosickiego

Kamil Grosicki pół roku temu miał przejść do Burnley, ale transakcja nie wypaliła. Zimą przeniósł się do Hull City, a oba kluby spotkały się w sobotę w Premier League.

Premier League - sprawdź wyniki, terminarz, tabelę

Kamil Grosicki wyszedł w pierwszym składzie Hull City i znów był jednym z najlepszych graczy w swoim zespole.

W pierwszej części był bardzo aktywny. Starał się, szarpał na skrzydle, a był nawet bliski strzelenia gola. W 41. minucie podszedł do rzutu wolnego i z ok. 25 metrów strzelił minimalnie nad poprzeczką.

W drugiej połowie Grosicki wciąż się wyróżniał. Strzelał, dośrodkowywał i wykonywał stałe fragmenty gry. W 70. minucie strzelał z linii pola karnego, a piłka minęła jednego z obrońców, ale trafiła w drugiego i akcja spaliła na panewce.

Dwie minuty później Hull miało rzut karny, za zagranie ręką jednego z obrońców. Do piłki ustawionej na 11. metrze podszedł Tom Huddlestone i trafił na 1-0.

Radość "Tygrysów" była krótka, bo Michael Keane po czterech minutach wyrównał. W doliczonym czasie gry z boiska wyleciał Ashley Barnes, a spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1.