Reklama

Reklama

Holender Stekelenburg bramkarzem Fulham

Bramkarz piłkarskiej reprezentacji Holandii Maarten Stekelenburg, który występował ostatnio w AS Roma, podpisał czteroletni kontrakt z angielskim Fulham.

W angielskiej drużynie jego trenerem będzie rodak Martin Jol, z którym współpracował już w Ajaksie Amsterdam w sezonie 2009/10.

"Świetnie, że będziemy mogli znowu razem pracować. Martin zna doskonale moje możliwości i umiejętności, a ja jego wymagania" - podkreślił 30-letni Stekelenburg.

Transfer Holendra oznacza, że z londyńskim zespołem pożegna się Mark Schwarzer.

"Spodziewałem się takiej sytuacji. Pora rozejrzeć się za innym klubem" - powiedział 40-letni Australijczyk, który obecnie przebywa na zgrupowaniu drużyny narodowej.

Reklama

Do ojczyzny jednak wracać nie zamierza, gdyż - jak zaznaczył - wraz z rodziną na stałe osiedlił się już w Anglii i tam zamierza kontynuować karierę.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy