Reklama

Reklama

Hitowy transfer Jana Bednarka? Polak może trafić do włoskiego giganta

Nowe informacje na temat przyszłości Jana Bednarka. "Głos Wielkopolski" ustalił, że Polak może zostać bohaterem hitowego transferu. 25-latek znalazł się na celowniku Interu Mediolan i Juventusu.

Bednarek barw Southampton broni od 2017 roku. Polak po trudnym początku z czasem zaczął regularnie i obecnie jest ważnym punktem w drużynie "Świętych". W tym sezonie wystąpił 16 meczach Premier League. Zdobył w nich trzy gole i zbiera wiele pochlebnych opinii na swój temat.


Jan Bednarek swoją dobrą grą może zapracować na hitowy transfer

Dobrą postawę Polaka dostrzeżono we Włoszech. Jak informuje "Głos Wielkopolski" Bednarek znalazł się w orbicie zainteresowań dwóch gigantów - Interu Mediolan i Juventusu.

CZYTAJ TAKŻE: PAULO SOUSA PORZUCIŁ KADRĘ. JAN BEDNAREK POWIEDZIAŁ, CO O TYM MYŚLI

Według dziennikarzy hitowy transfer były możliwy jeszcze w zimowym okienku. We włoskich klubach najpierw musiałoby dojść do roszad w liniach defensywnych. Włodarze "Świętych" obecnie nie mają też odpowiednego następcy dla Polaka. Z tego względu bardziej prawdopodobny jest letni termin. 

Reklama

Jan Bednarek jest gotowy na kolejny krok w karierze

Co na to sam zawodnik? Jak czytamy, jest gotowy, by otworzyć nowy rozdział w swojej karierze. Marzą mu się przenosiny do jednego z czołowych klubów Premier League lub Serie A.

Umowa Bednarka z Southampton obowiązuje do czerwca 2025 roku. Polak wyceniany jest przez "Transfermarkt" na 22 mln euro.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama