Reklama

Reklama

Hiszpańskie media: Real Madryt zabiega o Emra Cana

Pomocnik Liverpoolu Emre Can ma bardzo dobry sezon. Niemiec to główne ogniwo środka pola zespołu z Anfield. 24-latek już wkrótce będzie niezwykle łakomym kąskiem. Kończy mu się bowiem kontrakt. Zawodnika chce pozyskać Juventus, ale teraz do walki włączył się ponoć Real Madryt.

Can trafił do Liverpoolu latem 2014 roku z Bayeru Leverkusen. Od tego momentu w ekipie prowadzonej teraz przez rodaka Juergena Kloppa rozegrał ponad 160 spotkań we wszystkich rozgrywkach.

W klubie chcieliby oczywiście zatrzymać piłkarza, ale wszystko wskazuje na to, że dwie strony nie mogą się dogadać. Czteroletnia umowa nieubłaganie dobiega końca. 1 lipca 2018 roku Can zostanie wolnym zawodnikiem i będzie mógł podpisać kontrakt z dowolnym zespołem.

Jeszcze niedawno najbardziej poważnie wyglądały szanse Juventusu. Jego przedstawiciele już kilkukrotnie w ostatnich miesiącach spotykali się z piłkarzem.

Reklama

Teraz jednak wszechstronnego pomocnika chciałby ponoć zatrudnić Real Madryt. Tak przynajmniej poinformował znany hiszpański magazyn "Don Balon".

Oczywiście cały czas istnieje także opcja, że reprezentant Niemiec dojdzie do porozumienia z działaczami z Liverpoolu. Taką nadzieję cały czas ma Klopp. Wydaje się jednak, że szanse na to są z każdym kolejnym dniem coraz mniejsze.

W tym sezonie Can w 33 spotkaniach strzelił sześć goli i miał pięć asyst.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL