Reklama

Reklama

Grzegorz Krychowiak z humorem powitał Daniela Sturridge’a w zespole WBA

Po bardzo chudych miesiącach, Grzegorz Krychowiak wreszcie zaczyna odbudowywać swoją pozycję w europejskiej piłce. Zawodnik West Bromwich Albion i reprezentacji Polski, wraz z formą, zaczął odzyskiwać poczucie humoru, o czym świadczą słowa, jakimi powitał w drużynie nowego kolegę Daniela Sturridge’a.

W poniedziałek klub Krychowiaka potwierdził, że 28-letni Sturridge został wypożyczony do końca sezonu z Liverpoolu. Ofensywny piłkarz mógł trafić do Interu Mediolan, ale wybrał zespół z przedmieść Birmingham. To właśnie w Birmingham grający na pozycji pomocnika i napastnika zawodnik przyszedł na świat.

Smaczku transakcji dodawał fakt, że doszło do niej krótko po tym, jak w Pucharze Anglii zmierzyły się zespoły WBA i Liverpoolu. W spektakularnym stylu wygrał zespół Krychowiaka, który przegrywał 0-1, ale jeszcze przed przerwą zdołał strzelić trzy gole.

Reklama

Z bardzo dobrej strony pokazał się Polak, którego kariera w końcu zaczyna wychodzić na prostą. Orzeł Nawałki ma za sobą pięć kolejnych meczów w pierwszym składzie, a w spotkaniu z "The Reds" wykonał tytaniczną pracę w środku pola. Z dobrej strony pokazał się także w ofensywie, mając udział przy dwóch bramkach dla "The Buggies".

Krychowiak jednocześnie odzyskuje rezon w przestrzeni publicznej, bo jak inaczej ocenić błyskotliwy komentarz, którym sportowiec zareagował na Twitterze, gdy WBA ogłosiło wypożyczenie Sturridge’a.

"Jeśli nie możesz nas pokonać, dołącz do nas" - wypalił "Krycha" w kierunku Sturridge'a. Jego wpis został oceniony entuzjastycznie, o czym świadczy kilkunastotysięczna liczba polubień.

Art

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL