• 6 .Manchester United (31 pkt.)
  • 7 .Tottenham Hotspur Londyn (30 pkt.)
  • 8 .Wolverhampton Wanderers FC (25 pkt.)

Gol Polaka dla Derby County

Derby County zanotowało piąte zwycięstwo w rozgrywkach angielskiej The Championship. We wtorkowym spotkaniu 14. kolejki "Barany" pokonały na własnym boisku 3:1 Norwich City. Wynik meczu w 80. minucie ustalił Przemysław Kaźmierczak.

Gospodarze już po 30 minutach prowadzili dwoma bramkami: w 14. minucie na listę strzelców wpisał się Paul Green, a kwadrans później prowadzenie podwyższył Rob Hulse.

W 64. minucie kontaktową bramkę dla Norwich City zdobył wypożyczony z Celtiku Glasgow John Kennedy, jednak na więcej "Kanarków" nie było już stać.

Na dziesięć minut przed końcowym gwizdkiem wynik meczu ustalił Przemysław Kaźmierczak, który na murawie pojawił się chwilę wcześniej - Polak w 76. minucie zastąpił Gary'ego Teale'a.

Derby County - Norwich City 3:1 (2:0)

1:0 Green 14. min

2:0 Hulse 29. min

2:1 Kennedy 64. min

3:1 Kaźmierczak 80. min