Reklama

Reklama

Gary Neville: Nie będę trenerem Manchesteru United

​Gary Neville jest ostatnio w prasowych spekulacjach wymieniany jako jeden z faworytów do objęcia Manchesteru United po zakończeniu sezonu. "To kompletny nonsens, nic takiego się nie zdarzy" - uciął plotki były reprezentant Anglii.

Premier League. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

Neville w grudniu został szkoleniowcem Valencii, co wielu ekspertów przyjęło ze sporym zaskoczeniem. Anglik po zakończeniu kariery nie pracował bowiem jako szkoleniowiec, udzielał się za to w telewizji i był cenionym ekspertem.


Brytyjska prasa w zeszłym tygodniu rozpisywała się na temat tego, że po zakończeniu obecnego sezonu Neville może zostać trenerem Manchesteru United. 

Reklama

"Czerwone Diabły" spisują się w obecnym sezonie fatalnie i wydaje się, że zwolnienie Louisa van Gaala to tylko kwestia czasu.

Neville postanowił zabrać głos w sprawie tych zaskakujących doniesień i podkreślił, że to tylko prasowe spekulacje.

"Czytałem ostatnio, że mam zostać trenerem Manchesteru United za kilka miesięcy. Nic takiego się nie zdarzy, zapewniam" - powiedział były reprezentant Anglii w rozmowie z "The Telegraph".

"Takie plotki to kompletny nonsens. Jestem szczęśliwy w Walencji, cieszę się, że mogę wykonywać tutaj swoją pracę. Od lat nie rozmawiałem o pracy z nikim związanym z Manchesterem United" - dodał Neville.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL