Reklama

Reklama

FIFA nie zezwoliła Drogbie na zmianę klubu

Międzynarodowa Federacja Piłkarska odrzuciła prośbę Didiera Drogby, który zwrócił się o zgodę na zmianę klubu poza oknem transferowym. Piłkarz z Wybrzeża Kości Słoniowej zakończył sezon w Chinach, a chciał przygotowywać się do Pucharu Narodów Afryki.

Tym samym decyzja FIFA kończy spekulacje medialne o pojawieniu się Drogby w składzie Chelsea Londyn w najbliższych dniach. Reprezentant "Słoni" musi się więc uzbroić się w cierpliwość i czekać na możliwość transferu do stycznia.

Po zdobyciu w maju Pucharu Europy z Chelsea Drogba zakończył ośmioletnią przygodę z tym klubem i przeniósł się do Szanghaj Shenhua, gdzie - według medialnych spekulacji - zarabia milion euro miesięcznie.

34-letni piłkarz ma umowę do 2014 roku, ale nie chce bezczynnie czekać do stycznia, kiedy oficjalnie będzie można przeprowadzać transfery. Chciał już teraz otrzymać specjalne pozwolenie na wypożyczenie, by podtrzymać formę i jak najlepiej przygotować się do rozpoczynających się 19 stycznia 2013 mistrzostw Afryki w RPA.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy