Reklama

Reklama

  • 1 .Chelsea Londyn (19 pkt.)
  • 2 .Liverpool FC (18 pkt.)
  • 3 .Manchester City (17 pkt.)
  • 4 .Brighton & Hove Albion FC (15 pkt.)
  • 5 .Tottenham Hotspur Londyn (15 pkt.)
  • 6 .Manchester United (14 pkt.)
  • 7 .West Ham United FC (14 pkt.)
  • 8 .Everton (14 pkt.)

Fabregas w styczniu może odejść z Chelsea Londyn

​Trzęsienie ziemi w Chelsea Londyn. Wczoraj zwolniony z funkcji trenera został Jose Mourinho, a dzisiaj z Anglii docierają kolejne zaskakujące informacje. Cesc Fabregas już w styczniu najprawdopodobniej odejdzie z klubu.

Premier League. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

Wczorajszy trening Chelsea - poprowadzony jeszcze przez Jose Mourinho - toczył się w napiętej atmosferze. Portugalczyk wiedział już prawdopodobnie, że to jego ostatnie zajęcia z piłkarzami, a sami zawodnicy z niecierpliwością oczekiwali na ogłoszenie decyzji klubu.

Mourinho postanowił, że oprócz seniorów, w czwartkowym treningu wezmą udział także zawodnicy drużyny młodzieżowej. W pewnym momencie czołowy piłkarz pierwszego zespołu - Cesc Fabregas - zaatakował jednego z juniorów.

Reklama

Według relacji anonimowego pracownika klubu, do której dotarł "The Times", wejście Hiszpana było ostre, ale zgodne z zasadami. Młody zawodnik natychmiast jednak doskoczył do gwiazdora i zaczęła się bójka, w którą włączyło się jeszcze kilku zawodników.

Piłkarze po przepychance zostali rozdzieleni przez członków sztabu szkoleniowego, a jeden z trenerów został nawet uderzony przez Fabregasa w twarz. Jak informują angielskie media, Hiszpan od dłuższego czasu zatruwa atmosferę w szatni i w najbliższym czasie może odejść z klubu.

Obecny sezon jest dla Fabregasa i całej Chelsea fatalny. Drużyna po 16 kolejkach zajmuje 16 miejsce w tabeli Premier League i ma zaledwie punkt przewagi nad strefą spadkową. Sam Hiszpan, który w zeszłym sezonie miał na koncie 19 asyst w lidze, w obecnych rozgrywkach tylko dwa razy otwierał kolegom drogę do bramki.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje