Reklama

Reklama

Evra: Odejście Pogby to wielka strata dla Manchesteru United

Doświadczony obrońca Manchesteru United Patrice Evra nie może odżałować odejścia Paula Pogby z ekipy "Czerwonych Diabłów". "To dla nas ogromna strata" - przyznał w wywiadzie dla francuskiej stacji TF1.

Pogba latem ubiegłego roku zdecydował się opuścić Old Trafford i przenieść do Juventusu Turyn.

"Jego boiskowy talent, agresja, poruszanie na murawie to rzeczy rzadko spotykane" - Evra chwalił swojego rodaka.

"Bardzo szybko zdobył szacunek takich piłkarzy, jak Ryan Giggs czy Paul Scholes - relacjonował obrońca Man Utd. - To prawda, że musisz zapracować na uznanie trenera, ale imponujące było także to, jak Pogba zdobył szatnię".

20-letni Pogba w ubiegłym sezonie wywalczył z Juventusem mistrzostwo Włoch, a w obecnym jest jednym z kluczowych graczy "Juve", co potwierdza kolejnymi asystami.

Reklama

"Wybrałem Juventus, aby uciszyć tych, którzy krytykowali mnie i nie wierzyli we mnie" - argumentował zmianę klubu.

Serie A: wyniki, terminarz, strzelcy, tabela

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama