Reklama

Reklama

Eva Caneiro nie odpuszcza. Pozwała Mourinha do sądu!

Była lekarka Chelsea Londyn Eva Carneiro spotka się z londyńskim klubem i Josem Mourinhem w sądzie. 42-latka chce wysokiego zadośćuczynienia i powrotu na stanowisko.

Carneiro ma zamiar żądać od Jose Mourinha zadośćuczynienia za dyskryminację płciową. 42-latka od klubu chce natomiast ponownego przywrócenia jej do pracy w roli lekarza pierwszego zespołu Chelsea.

Eva Carneiro została odsunięta od drużyny na początku tego sezonu, po incydencie w meczu ze Swansea. Przy wyniku 2-2 Carneiro i fizjoterapeuta Jon Fearn weszli na boisko, aby pomóc Edenowi Hazardowi. Mourinho określił jednak poczynania dwójki ze sztabu medycznego jako "impulsywne i naiwne", argumentując, że drużyna w tym momencie miała ostatnie minuty na zdobycie zwycięskiego gola.

Reklama

Szef komitetu medycznego FIFA Michel d’Hooghe wstawił się za lekarką Chelsea w tej sprawie. - Wykonywała swoją pracę. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy lekarza, ona musi interweniować. Eva ma moje wsparcie, jak i całego komitetu. Mam z nią kontakt mailowy. Bardzo się cieszy, że ma poparcie od lekarskie świata piłki. Jeśli będę jej mógł jakoś pomóc, zrobię to - powiedział d’Hooghe. 

Jak podaje angielska stacja "Sky Sports" szóstego stycznia odbędzie się rozprawa.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy