Reklama

Reklama

Edin Dżeko uzgodnił warunki kontraktu z Romą

Napastnik Manchesteru City Edin Dżeko jest bliski transferu do AS Roma. Brytyjska prasa twierdzi, że piłkarz uzgodnił warunki indywidualnego kontraktu, a kluby negocjują kwotę odstępnego.

Rosły napastnik Man City nie ma za sobą udanego sezonu. W 22 meczach Premier League zdobył jedynie cztery gole. W sumie rozegrał 32 spotkania i strzelił sześć bramek.

Reprezentanta Bośni i Hercegowiny chciałyby pozyskać wielkie brytyjskie kluby, ale Manchester City nie chce wzmacniać rywali i bardziej prawdopodobny wydaje się transfer do Serie A.

"Guardian" twierdzi, że piłkarz wynegocjował już z Romą kontrakt wart 4,5 mln euro rocznie, a oba kluby dogadują się co do sumy odstępnego. Brytyjska prasa twierdzi, że będzie wynosiła ok. 20 mln euro.

Reklama

Dżeko gra w Manchesterze City od 2011 roku, gdy angielski klub pozyskał go z VfL Wolfsburg za 27 mln funtów.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy