Reklama

Reklama

Eden Hazard odejdzie do Realu Madryt? Podjął decyzję

To może być transfer roku! Lider Chelsea Londyn i reprezentacji Belgii - Eden Hazard od dłuższego czasu łączony jest z Realem Madryt. - Wiem, co zrobię. Podjąłem już decyzję - powiedział.

Wypowiedział to zdanie dwa miesiące temu, ale wiedział wówczas, że emisja wywiadu nastąpi dopiero w lutym.

28-letni Belg wyceniany jest na 150 mln euro (źródło: Transfermarkt).

Jego kontrakt wygasnąć ma latem 2020 r. Brytyjska prasa informowała, że Chelsea gotowa była przedłużyć go, oferując piłkarzowi zarobki w wysokości ponad 300 tys. funtów tygodniowo. Hazard nie zdecydował się jednak przyjąć lukratywnej oferty, co jest jasnym sygnałem, że planuje zmianę klubu. Wygląda więc, że wszystko zależy od tego, czy Real osiągnie porozumienie z Chelsea w sprawie odstępnego.

Reklama

Menedżer "The Blues" Maurizio Sarri zaskoczył niedawno twierdząc, że klub powinien pozwolić Hazardowi na transfer, jeśli piłkarz rzeczywiście tego chce. Zapewnił, że chciałby, aby Belg pozostał w klubie, ale podkreślił, że nie można nikogo uszczęśliwiać na siłę.

O tym, że właśnie Hazard zostanie następcą Cristiano Ronaldo na Bernabeu, mówi się od miesięcy. Sam Belg przyznał w jednym z wywiadów, że od dziecka marzy, aby zostać piłkarzem "Królewskich".

W obecnym sezonie Hazard strzelił już 15 goli i zaliczył 10 asyst w 31 spotkaniach w barwach "The Blues".

Mirosz

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama