Reklama

Reklama

  • 1 .Manchester City (50 pkt.)
  • 2 .Chelsea Londyn (42 pkt.)
  • 3 .Liverpool FC (41 pkt.)
  • 4 .Arsenal Londyn (35 pkt.)
  • 5 .West Ham United FC (31 pkt.)
  • 6 .Manchester United (31 pkt.)
  • 7 .Tottenham Hotspur Londyn (30 pkt.)
  • 8 .Wolverhampton Wanderers FC (25 pkt.)

Donny van dee Beek w Evertonie? Ten scenariusz może się spełnić zimą

Marcel Brands, dyrektor sportowy Evertonu, potwierdził, że "The Toffees" byli mocno zainteresowany wypożyczeniem Donny'ego van de Beeka, ale jego przenosiny zostały w ostatnim momencie zablokowane - informuje "Daily Mail". Klub z Liverpoolu może jednak powrócić do tego tematu w trakcie zimowego okienka transferowego.

Sytuacja Donny'ego van de Beeka w United - jak się zdaje - nigdy nie była przesadnie łatwa dla tego zawodnika, w ostatnim czasie Holender został jednak praktycznie całkowicie odsunięty przez Ole Gunnara Solskjaera na boczny tor. W tym sezonie gracz zaliczył w Premier League tylko sześć minut w meczu z Newcastle United, a jedyny jego występ od pierwszej minuty to spotkanie Pucharu Ligi Angielskiej z West Ham United.

Donny van de Beek jest zdecydowany na odejście

Nie dziwi więc, że van de Beek jest mocno niezadowolony ze swojego położenia, zwłaszcza, że piłkarz głęboko wierzy w to, że zasługuje na częstsze występy. Jak informuje "Daily Star" agent holenderskiego zawodnika, Guido Albers, wciąż usilnie pracuje nad "uwolnieniem" swojego podopiecznego z klubu z Old Trafford. Jak się jednak okazuje, pomocnik był już ostatniego lata bardzo blisko zmiany barw.

Reklama

Według informacji podawanych przez "Daily Mail" pod koniec okienka Albers kontaktował się z dyrektorem sportowym Evertonu, Marcelem Brandsem, w celu wypożyczenia piłkarza do ekipy z Goodison Park. Jak jednak stwierdził Brands, opcja ta została "w ostatniej chwili zablokowana".

Sebastian Staszewski, Radosław Majewski i Sławomir Peszko o polskiej Ekstraklasie - Oglądaj teraz!

Everton nie zrezygnuje tak łatwo z van de Beeka

Marcel Brands nie wyklucza jednak, że "The Toffees" niebawem powrócą z kolejną ofertą za van de Beeka, choć stara się być ostrożny w deklaracjach "Zawsze wszystko zależy od tego, czy klub chce z nami współpracować. Jest początek października, jeszcze wiele może się wydarzyć z kontuzjami. United grają na różnych frontach, trudno jest mi teraz wypowiadać się w tej sprawie" - stwierdził.

Jak dodał, uważa van de Beeka za bardzo dobrego gracza i "jest mu go szkoda". "Taki chłopak chce grać i chce wrócić do reprezentacji Holandii. Wiadomo jednak, że w takim klubie presja jest duża, a konkurencja ogromna" - dodał Brands, odnosząc się do utraconej przez van de Beeka pozycji w składzie "Oranje".

Premier League. Donny van de Beek z United związał się w 2020 roku

Donny van de Beek przeszedł do Manchesteru United na początku września 2020 roku z amsterdamskiego Ajaksu - zespołu, którego jest wychowankiem. Pomocnik ma do wypełnienia jeszcze sporo lat kontraktu - jego umowa kończy się latem 2026 roku.

PaCze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL