Reklama

Reklama

Diego Costa chce odejść z Chelsea. Wybierze Chiny?

Wszystko wskazuje na to, że Diego Costa po sezonie odejdzie z Chelsea Londyn. Reprezentant Hiszpanii chciałby wrócić do Atletico Madryt, ale jeśli to się nie uda, to jest skłonny przenieść się do Chin.

Diego Costa nie czuje się dobrze na Stamford Bridge i pragnie odejść po sezonie. Brazylijczyka z hiszpańskim paszportem nie przekonuje do zmiany decyzji informacja o nowym szkoleniowcu "The Blues". Kontrakt z Chelsea podpisał Antonio Conte, który obejmie zespół po Euro 2016.

27-letni napastnik najchętniej wróciłby do Atletico Madryt skąd przeszedł do Chelsea w 2014 roku za 38 milionów euro. Jeśli jednak to nie dojdzie do skutku, to jest skłonny przyjąć ofertę z Chin.

Kluby z Państwa Środka wydają mnóstwo pieniędzy, żeby sprowadzić do siebie gwiazdy światowego futbolu i zapewne bez większych problemów spełniliby wymagania reprezentanta Hiszpanii.

Może się okazać, że opcja chińska będzie jedyna dla Costy, bo prezydent Atletico Enrique Cerezo powiedział niedawno, że jego transfer jest "prawie niemożliwy" do zrealizowania.

Diego Costa ma ważny kontrakt z "The Blues" do końca czerwca 2019 roku. W tym sezonie, który nie jest udany dla "The Blues", strzelił 15 goli w 37 meczach we wszystkich rozgrywkach.

Reklama


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL