Reklama

Reklama

Denis Czeryszew na celowniku Liverpoolu

Jak informuje hiszpańska stacja radiowa "COPE" w ostatnich dniach styczniowego okna transferowego może dojść do wymiany na linii Real Madryt - Liverpool. Angielski klub ma zakontraktować Denisa Czeryszewa.

"COPE" poinformowało, że Czeryszew jest w drodze do Liverpoolu i w poniedziałek podpisze kontrakt z "The Reds". Nie wiadomo jednak czy będzie to wypożyczenie czy definitywny transfer.

Rosjanin w tym sezonie zagrał tylko 117 minut w barwach Realu Madryt. Był też bohaterem słynnego meczu w Pucharze Króla z Cadiz, po którym Real został zdyskwalifikowany. Czeryszew pojawił się na boisku, strzelił nawet gola, ale okazało się, że był zawieszony i nie mógł grać.

Zawodnikiem miał także interesować się Villarreal, do którego napastnik ostatnio był wypożyczony.

Reklama

"Staraliśmy się ponownie pozyskać Czeryszewa, ale na razie nie doszliśmy w jego sprawie do porozumienia" - przyznał prezes Villarrealu Fernando Roig.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama