Reklama

Reklama

Demichelis przyznał się do gry u bukmachera

Słynny obrońca Manchesteru City i reprezentacji Argentyny, Martin Demichelis, przyznał się do udziału w zakładach bukmacherskich.

Co? Gdzie? Kiedy? Bądź na bieżąco i sprawdź Sportowy Kalendarz!

Tym samym piłkarz przyznał się do złamania przepisów zakazujących takich praktyk. Na razie nie wiadomo, jaką poniesie karę.

Angielska Federacja Piłki Nożnej (Football Association) już pod koniec marca oskarżyła 35-letniego obrońcę o 12 naruszeń przepisów regulujących zakłady meczów piłki nożnej w okresie od 22 do 28 stycznia.

W tym czasie Manchester City zremisował na wyjeździe z West Hamem United (2-2) w meczu ligowym oraz wygrał u siebie z Evertonem (3-1) w Pucharze Ligi.

Reklama

W obu meczach Demichelis zagrał w pełnym wymiarze, ale nie ma żadnych informacji potwierdzających, że Argentyńczyk obstawiał mecze, w których brał udział.

Grozi mu zawieszenie lub kara finansowa.

Premier League: wyniki, tabela, strzelcy, terminarz

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama