Reklama

Reklama

David Moyes trenerem Sunderlandu

Szkot David Moyes został trenerem drużyny Sunderlandu - poinformowały w sobotę brytyjskie media. Zastąpił Sama Allardyce'a, którego w piątek mianowano selekcjonerem piłkarskiej reprezentacji Anglii.

W poprzednim sezonie Sunderland zajął 17. miejsce w Premier League, ostatnie premiowane utrzymaniem.

Nowy szkoleniowiec 53-letni Moyes podpisał umowę do 2020 roku. Wcześniej prowadził m.in. Manchester United i Real Sociedad San Sebastian.

Szkot zawiódł w ekipie "Czerwonych Diabłów". W 2013 roku zastępował słynnego Alexa Fergusona, dlatego oczekiwania były duże. Tymczasem zespół United pod jego wodzą nie zdobył żadnego trofeum, w ekstraklasie zajął dopiero siódmą pozycję i nie zakwalifikował się do Ligi Mistrzów.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy