Reklama

Reklama

Danny Ings nie wróci w tym sezonie na boisko

​Napastnik Liverpoolu Danny Ings w obecnym sezonie nie wróci już na boisko. Kontuzja więzadeł krzyżowych zawodnika okazała się poważniejsza niż początkowo sądzili lekarze. To zła wiadomość dla menedżera "The Reds" Juergena Kloppa.

Premier League. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

Ings trafił do Liverpoolu w letnim oknie transferowym po tym, jak wygasła jego umowa z Burnley. W barwach "The Reds" zdążył na razie rozegrać osiem meczów i strzelić trzy gole.

W październiku zawodnik doznał bardzo groźnej kontuzji więzadeł krzyżowych w czasie treningu. Wydawało się, że wróci na boisko po kilku miesiącach, ale uraz okazał się znacznie poważniejszy niż początkowo sądzono.

Reklama

"Miałem nadzieję na to, że moja przerwa w grze potrwa maksymalnie pół roku i w kwietniu wrócę na boisko" - przyznał Ings.

"Okazało się jednak, że rehabilitacja będzie znacznie dłuższa. Na pewno nie wrócę na boisko w tym sezonie" - dodał Anglik.

"Rozmawiałem z lekarzami i fizjoterapeutami i powiedzieli mi jasno, że nie chcą ryzykować mojego zdrowia. Ja także nie chcę narażać go na szwank" - zakończył 23-letni piłkarz.

Reklama

Reklama

Reklama