Reklama

Reklama

Daniel Sturridge ponownie kontuzjowany

Napastnik Liverpool FC Daniel Sturridge może nie wrócić do gry aż do nowego roku. W środę poinformowano, że piłkarz doznał nowej kontuzji uda.

25-letni zawodnik nie gra w barwach "The Reds" od 31 sierpnia, gdy kilka dni później nabawił się urazu uda podczas treningu reprezentacji Anglii.

Kiedy wydawało się, że wrócił już do zdrowia po kilkutygodniowej przerwie, na pierwszym treningu w klubie doznał kontuzji łydki.

Ponownie do zajęć powrócił w zeszłym tygodniu. Przyplątał się jednak kolejny uraz.

"LFC potwierdza, że badania wykazały nową kontuzję uda Daniela Sturridge'a Zawodnik pozostaje niezdolny do gry" - napisano w krótkim klubowym oświadczeniu. Piłkarz może pauzować nawet do sześciu tygodni.

Reklama

"The Reds" bez Sturridge'a byli w stanie wygrać jedynie w czterech z 14 meczów, a napastnicy, którzy go zastępują, jak również sprzedanego do FC Barcelona Luisa Suareza, czyli Mario Balotelli, Rickie Lambert i Fabio Borini jeszcze w tym sezonie nie strzelili gola w Premier League.

Zobacz terminarz i tabelę Premier League

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy