• 6 .Everton (32 pkt.)
  • 7 .West Ham United FC (32 pkt.)
  • 8 .Chelsea Londyn (29 pkt.)

Crystal Palace - Liverpool FC 3-1 w meczu Premier League

Piłkarze Liverpoolu przegrali na wyjeździe z Crystal Palace 1-3 (1-1) w meczu 12. kolejki Premier League.

Mecz znakomicie rozpoczął się dla gości, którzy już w 2. minucie objęli prowadzenie. Bramkarza Crystal Palace Juliana Speroniego do kapitulacji zmusił Rickie Lambert. Jednak był to miły złego początek, bo później gole strzelali już tylko gospodarze.

W 17. minucie do remisu doprowadził Dwight Gayle. Gola na 2-1 zdobył w 78. minucie Joe Ledley. Zwycięstwo Crystal Palace przypieczętował Mile Jedinak.

W tabeli Liverpool zajmuje 12. miejsce z dorobkiem 14 punktów. Dzięki zwycięstwu nad "The Reds" piłkarze Crystal Palace wygrzebali się ze strefy spadkowej i plasują się teraz na 15. miejscu (12 pkt). Liderem jest Chelsea Londyn (32 pkt).