Reklama

Reklama

Cristiano Ronaldo wściekły. Ma dość kłamstw, chce ujawnić "całą prawdę"

Sporo mówi się o możliwości odejścia Cristiano Ronaldo z Manchesteru United. Sam zainteresowany długo milczał na ten temat, ale teraz mówi "dość". Zabrał głos w mediach społecznościowych i zapowiedział, że wkrótce ujawni "całą prawdę". Napisał coś jeszcze.

Atmosfera wokół Cristiano Ronaldo gęstnieje. Od tygodni mówi się o tym, że piłkarz jeszcze tego lata chciałby opuścić Manchester United. I sprawy mają zmierzać właśnie w tym kierunku. Portugalczyk przymierzany jest do kilku klubów, m.in. do Sportingu LizbonaBayernu MonachiumBorussii DortmundInteru Mediolan, a ostatnio nawet do powrotu do ligi hiszpańskiej i gry w Atletico Madryt

Reklama

Brzmi to o tyle sensacyjnie, że to przecież lokalny rywal Realu, z którym Ronaldo związany był przez długi okres swojej zawodowej kariery.

Według prasy trener "Czerwonych Diabłów", Erik Ten Hag, początkowo niechętny odejściu Cristiano z klubu, miał zmienić zdanie i dać portugalskiemu piłkarzowi zielone światło na opuszczenie drużyny. "Zmęczył się walką o niego" - przekazali dziennikarze "The Athletic".

W końcu głos zabrał sam piłkarz. Cristiano Ronaldo opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym nie kryje wściekłości.

Gary Neville ujawnia: w Manchesterze dzieje się naprawdę źle. Będzie następny zwrot akcji z Ronaldo?

Cristiano Ronaldo stracił cierpliwość. Zapowiada ujawnienie "całej prawdy"

O piłkarskiej przyszłości CR7 jest bardzo głośno. Zwłaszcza angielska prasa co rusz publikuje nowe spekulacje i przewidywania dotyczące możliwych sportowych kierunków piłkarza oraz jego rzekomych relacji z władzami Manchesteru United. Jednak miarka przebrała się, a sam zainteresowany nie chce dłużej milczeć w tej sprawie.

Na wspomniany wywiad przyjdzie jeszcze trochę poczekać. Ale bojowa i stanowcza zapowiedź Ronaldo zapewne sprawiła, że jego kibice będą wyczekiwali rozmowy z dużą niecierpliwością.

Ronaldo skreślony przez dwóch gigantów! Słynny dziennikarz donosi

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL