Reklama

Reklama

Craig Shakespeare zwolniony z Leicester City po meczu z Krychowiakiem

Craig Shakespeare został zwolniony z funkcji menedżera Leicester City zaledwie kilkanaście godzin po remisie z West Bromwich Albion Grzegorza Krychowiaka. "Krycha" wywalczył rut wolny, po którym goście wyszli na prowadzenie. Shakespeare wyleciał zaledwie cztery miesiące po tym jak objął drużynę po Claudio Ranierim.

Craig Shakespeare dzisiaj został wezwany na spotkanie z szefami klubu, gdzie oznajmiono mu, że odchodzi.

"Lisy", mistrzowie Anglii w sezonie 2015/16, w bieżących rozgrywkach zanotowały zaledwie jedno zwycięstwo w ośmiu meczach Premier League i zajmują dopiero 18. miejsce w tabeli.

W poniedziałek Leicester City tylko zremisował na własnym stadionie z West Bromwich Albion, w którym to zespole występuje reprezentant Polski Grzegorz Krychowiak.

53-letni Shakespeare menedżerem "Lisów" został w lutym tego roku, zastępując tymczasowo Włocha Claudia Ranierego. Stałą umowę podpisał w czerwcu, wiążąc się z klubem trzyipółletnią umową.

Reklama

Ranieri został zwolniony po serii sześciu meczów bez zwycięstwa i obecnie Shakespeare zanotował taką samą passę.

Pawo

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę Premier League

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy