Reklama

Reklama

  • 1 .Chelsea Londyn (29 pkt.)
  • 2 .Manchester City (26 pkt.)
  • 3 .Liverpool FC (25 pkt.)
  • 4 .West Ham United FC (23 pkt.)
  • 5 .Arsenal Londyn (20 pkt.)
  • 6 .Wolverhampton Wanderers FC (19 pkt.)
  • 7 .Tottenham Hotspur Londyn (19 pkt.)
  • 8 .Manchester United (17 pkt.)

Chelsea szykuje hitowy transfer, ogromna kasa na stole

Forma, w jakiej znajduje się przez ostatnie miesiące Timo Werner, sprawia, że w Chelsea coraz poważniej myślą o sprowadzeniu nowego napastnika. Jak informuje "The Sun" na celowniku "The Blues" znalazł się występujący obecnie w Interze Mediolan Romelu Lukaku, na którego zespół z Londynu planuje wydać olbrzymie pieniądze.

Według "The Sun" Chelsea jest niezwykle zainteresowana transferem Lukaku i jest w stanie wyłożyć na ten transfer 90 milionów euro. Co prawda wcześniej pojawiały się informacje o tym, że w "The Blues" celem transferowym numer jeden jest Erling Haaland, ale na młodego Norwega trzeba byłoby wyłożyć zapewne grubo ponad 100 milionów, dlatego przyjście Belga mogłoby być wyjściem awaryjnym.

Romelu Lukaku na celowniku Chelsea

Lukaku obecnie znakomicie spisuje się w barwach Interu, z którym pewnie zmierza po mistrzostwo Włoch. Rosły napastnik wyrobił sobie solidną markę w Serie A i stworzył znakomity duet napastników z Lautaro Martinezem. Kontrakt Belga obowiązuje do 2024 roku, stąd trzeba byłoby za niego słono zapłacić. Według "The Sun" Chelsea może wyłożyć nawet 90 milionów euro, co powinno zdaniem angielskich dziennikarzy wystarczyć.

Warto jednak pamiętać, że Lukaku już kiedyś grał w Chelsea, jednak nie mógł się przebić do pierwszego składu. Jose Mourinho nie był fanem talentu potężnego napastnika i bez żalu się go pozbyto. Potem jednak piłkarz budował swoją markę i obecnie należy do czołówki napastników na Starym Kontynencie. Pytanie, czy będzie chciał pokazać w Londynie, że popełniono błąd, czy też zostanie w Serie A, gdzie cieszy się dużym szacunkiem kibiców.

KK

Reklama

Zobacz skróty półfinałowych spotkań LM

Sprawdź teraz!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama