Reklama

Reklama

Chelsea. Media: Maurizio Sarri na wylocie, może zastąpić go Zinedine Zidane

Brytyjskie media rozpisują się o kryzysie w Chelsea Londyn i twierdzą, że już wkrótce może dojść do zmiany menedżera. Pozycja Maurizio Sarriego jest słaba, jak nigdy wcześniej, a kandydatem do zastąpienia go jest Zinedine Zidane.

Wyniki, terminarz i tabela Premier League

Włoski trener zbudował bardzo silny zespół w Napoli i po przenosinach na Wyspy zaczął zmieniać grę "The Blues" w myśl swojej filozofii. Ostatnie wyniki poważnie jednak nadszarpnęły wiarę w to, czy Sarri będzie potrafił nadal realizować swój projekt.

Chelsea gra w kratkę. Z dziesięciu meczów w obecnym roku przegrała aż cztery, a krótko po klęsce z Bournemouth 0-4, dostała kolejne lanie - 0-6 od Manchesteru City.

Reklama

Rozmiar i styl porażki może sugerować, że Włoch stracił poparcie swoich piłkarzy i potrzebna będzie szybka zmiana menedżera.

Faworytem brytyjskich mediów jest Zinedine Zidane. Francuz jest bez pracy po tym, jak po zakończeniu minionego sezonu pożegnał się z Realem Madryt. Były znakomity piłkarz nie ma wielkiego doświadczenia trenerskiego, ale jako pierwszy szkoleniowiec w historii poprowadził zespół do trzech kolejnych triumfów w Lidze Mistrzów.

Jak podkreśla dailymail.co.uk, sprowadzenie Zidane'a mogłoby skłonić największą gwiazdę "The Blues" - Edena Hazarda do odrzucenia oferty Realu Madryt i pozostania w londyńskim klubie.

MZ

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama