Chelsea Londyn – Reading FC 4-2 w Premier League

W jedynym środowym spotkaniu Premier League piłkarze Chelsea Londyn pokonali na własnym stadionie Reading FC 4-2, chociaż do przerwy przegrywali 1-2.

Mecz rozpoczął się po myśli gospodarzy. W 18. minucie Frank Lampard wykorzystał rzut karny i "The Blues" objęli prowadzenie. Odpowiedź gości była jednak piorunująca. W 25. minucie do wyrównania doprowadził Paweł Pogriebniak, a chwilę później Reading wyszło na prowadzenie, kiedy do siatki Petra Czecha piłkę wpakował Danny Guthrie.

Zawodnicy Chelsea wyrównującego gola zdobyli w 69. minucie meczu po trafieniu Gary’ego Cahilla. Kiedy wydawało się, że spotkanie zakończy się podziałem punktów patent na pokonanie Adama Federiciego znaleźli Fernando Torres i Branislav Ivanović i Chelsea pokonała Reading 4-2.

To drugie zwycięstwo "The Blues" w rozgrywkach.