Reklama

Reklama

Chelsea Londyn poluje na Leroya Sane

Chelsea Londyn wysuwa się na prowadzenie w wyścigu po utalentowanego Leroya Sane z Schalke 04 Gelsenkirchen. Właściciel "The Blues" rosyjski milioner Roman Abramowicz jest pod wrażeniem umiejętności 20-letniego pomocnika i jest w stanie zapłacić za niego 40 milionów funtów.

Wszystko wskazuje na to, że Schalke sprzeda Sane w letnim okienku transferowym. Zwłaszcza kluby z angielskiej Premier League biją się o niego i oferują wielkie pieniądze za 20-latka.

Reprezentant Niemiec znalazł się w orbicie zainteresowań nie tylko Chelsea. Wielkim fanem Sane jest także Pep Guardiola, który od nowego sezonu przejmie Manchester City. W walce o pomocnika liczy się także Manchester United.

W tym sezonie Bundesligi Sane ma na koncie pięć goli i cztery asysty.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy