Reklama

Reklama

Chelsea Londyn. Kibice cieszą się z kontuzji Ivanovicia

Kontuzja piłkarza ukochanej drużyny to dramat. Chyba, że jest się fanem Chelsea. Ci wyrazili w internecie zadowolenie z powodu urazu Branislava Ivanovica.

Sprawdź sytuację w grupach eliminacji Euro 2016

Krytykowany za poziom gry w tym sezonie Serb musiał opuścić boisko w pierwszej połowie meczu eliminacji mistrzostw Europy z Albanią (2-0).

"Kontuzja Ivanovica to zła wiadomość dla niego, ale dobra dla Chelsea" - napisał jeden z internautów o 31-letnim obrońcy. 

"To złe wieści dla wszystkich pozostałych drużyn Premier League" - skomentował inny. 

Reklama

Broniąca tytułu Chelsea źle rozpoczęła sezon 2015/16. Zdobyła zaledwie osiem punktów w ośmiu kolejkach i jest na 16. miejscu w tabeli. Straciła już 17 bramek, a gorszy pod tym względem jest tylko Sunderland - 18. 

Premier League - tabela, wyniki, strzelcy, terminarz

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy