• 6 .Manchester United (31 pkt.)
  • 7 .Tottenham Hotspur Londyn (30 pkt.)
  • 8 .Wolverhampton Wanderers FC (25 pkt.)

Championship. Brentford FC - Hull City 1-1. 90 minut Kamila Grosickiego

W meczu 3. kolejki Championship Brentford Joela Valencii podejmowało Hull City Kamila Grosickiego. Żadna z drużyn nie okazała się lepsza w tym spotkaniu, a po końcowym gwizdku sędziego tablica wyników wskazywała remis 1-1. Polski skrzydłowy rozegrał całe spotkanie.

Grosickiemu, który znalazł się w wyjściowej jedenaste "Tygrysów", nie było dane zmierzyć się z byłym piłkarzem Piasta. Valencia wciąż nie zadebiutował w barwach nowego klubu, a ten mecz oglądał tylko z perspektywy trybun.

Najlepszy zawodnik Ekstraklasy mógł się nieco zaniepokoić za sprawą Grosickiego już w 14. minucie. Polski skrzydłowy spróbował swojego szczęścia i niewiele się pomylił, trafiając w boczną siatkę. W pierwszej odsłonie 31-latek był aktywny i starał się zagrażać bramce Brentford, lecz przed przerwą zabrakło bramek.

W 53. minucie padła pierwsza bramka, która była owocem rzutu rożnego dla drużyny Hull City, a jej strzelcem został Jarrod Bowen.. Radość "Tygrysów" trwała tylko 19 minut. Zakończył ją Ollie Watkins, wykorzystując dośrodkowanie Sergiego Canosa. Był to ostatni gol w tym spotkaniu, które zakończyło się podziałem punktów.

Stephen Kingsley
83′ Julian Jeanvier
Eric Lichaj46′
70′ Luka Račić
George Honeyman69′
Sergi Canós Tenes
Jackson Irvine
Mathias Jensen
Kevin Linford Stewart
71′ Christian Nørgaard
Tom Eaves73′
 72′ Ollie Watkins
Jarrod Bowen  53′
82′ Bryan Mbeumo
Josh Bowler
70′ Mohamed Saïd Benrahma
Leonardo da Silva Lopes46′
71′ Pelenda Joshua Tunga Dasilva