Reklama

Reklama

Cesc Fabregas pozwał byłego piłkarza Chelsea do sądu. Poszło o Jose Mourinha

Pat Nevin, były piłkarza Chelsea na antenie radia BBC zasugerował, że to przez Cesca Fabregasa, Jose Mourinho stracił posadę w Chelsea. Hiszpan pozwał go za te słowa do sądu.

Sprawdź sytuację w Premier League

Na antenie radia BBC Pat Nevin stwierdził, że to Cesc Fabregas był zawodnikiem, który „wolał raczej przegrać niż wygrać” dla Mourinha. Hiszpan jest teraz pod falą krytyki. W ostatnim ligowym meczu, na trybunach kibice mieli ze sobą transparenty oskarżając Fabregasa o zdradę drużyny i wydanie wyroku na Mourinha. 

Prezenter sportowego programu w radiu BBC Garry Richardson jeszcze w listopadzie powiedział, że uważa, iż Fabregas nie przejmuje się wynikami drużyny pod wodzą Mourinha. Goszcząc u siebie w programie Pata Nevina przytoczył swój komentarz, że hiszpański pomocnik "wolał raczej przegrać niż wygrać" dla portugalskiego trenera. 

Reklama

Były piłkarz Chelsea zareagował na to mówiąc: „Tak, tym piłkarzem był Cesc Fabregas. Mylę się?”. Hiszpan za te słowa zdecydował się pozwać Nevina do sądu za zniesławienie.

Po odejściu Mourinha z Chelsea, Cesc Fabregas w mediach społecznościowych bardzo dziękował Portugalczykowi.  

"Dziękuje za wszystko, co dla mnie zrobiłeś. Wiele Ci zawdzięczam i wszyscy będziemy za Tobą tęsknić. Powodzenia w przyszłości".

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy