Reklama

Reklama

Były trener reprezentacji Anglii - Glenn Hoddle miał atak serca

Atak serca był przyczyną zasłabnięcia byłego trenera reprezentacji Anglii - Glenna Hoddle'a. Wciąż znajduje się w szpitalu, a lekarze określają jego stan jako poważny.

Obchodzący w sobotę 61. urodziny Hoddle, zasłabł w studiu telewizyjnym. Były trener jest obecnie ekspertem stacji BT Sports.

Przedstawiciel rodziny Hoddle'a podał, że były selekcjoner Anglii dobrze reaguje na leczenie. Rodzina apeluje o uszanowanie prywatności, bo: "Lekarze poinformowali, że najważniejszą rzeczą dla Glenna jest odpoczynek".

Hoddle przez większość piłkarskiej kariery był związany z Tottenhamem. Zdobył z nim Puchar UEFA oraz dwukrotnie Puchar Anglii. Był też zawodnikiem Chelsea i AS Monaco.

W angielskiej drużynie narodowej rozegrał 53 mecze, a w latach 1996-99 był jej selekcjonerem.

Reklama

MZ

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy