Reklama

Reklama

Bournemouth - Sheffield Wednesday 2-2

Bournemouth, z Arturem Borucem w składzie zremisowało 2-2 z Sheffield Wednesday F.C. w meczu 44. kolejki Championship. Remis dla drużyny z Sheffield uratował Chris Maguire, który w piątej minucie doliczonego czasu gry wykorzystał rzut karny.

Na dwie kolejki przed końcem sezonu zasadniczego, Bournemouth zajmuje drugie miejsce w tabeli Championship i ma już zagwarantowany udział w barażach o awans do Premier League. 

Bezpośrednią promocję do ligi angielskiej wywalczą zespoły z dwóch pierwszych miejsc. 

Drużyna Artura Boruca nigdy wcześniej nie występowała w najwyższej klasie rozgrywkowej, a bieżący sezon jest dopiero ich piątym na jej zapleczu.

Zobacz raport meczowy

Szczegóły Championship - zobacz!

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy