Reklama

Reklama

Ashley Cole przeprosił i może zagrać z Polską

Obrońca Chelsea Londyn i piłkarskiej reprezentacji Anglii Ashley Cole po przeprosinach za obraźliwą wypowiedź na Twitterze ma szansę na występ w meczach eliminacji mistrzostw świata z San Marino i Polską - poinformował prezes Football Association David Bernstein.

"Cole przeprosił w piątek za niefortunną wypowiedź, przyszedł też do mnie i jestem przekonany, że wyraził skruchę" - powiedział w wywiadzie dla stacji radiowej BBC prezes FA.

"Teraz wszystko zależy od decyzji trenera Roya Hodgsona, czy Cole zagra w meczach eliminacyjnych mistrzostw świata 2014 z San Marino w piątek i Polską we wtorek" - dodał Bernstein.

31-letni Cole, który do tej pory 98 razy grał w reprezentacji, określił niezwykle wulgarnie działaczy Football Association po tym, jak kapitan Chelsea John Terry ukarany został przez związkową komisję za rasistowskie zachowanie w stosunku do gracza Queens Park Rangers Antona Ferdinanda. Jego zeznania składane w obronie klubowego kolegi federacja poddała w wątpliwość. Później Cole skasował komentarz na Twitterze i przeprosił.

Reklama

Mecz Polska - Anglia rozegrany zostanie na Stadionie Narodowym we wtorek o godzinie 21.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL