Reklama

Reklama

Artur Boruc zostanie dłużej w Bournemouth

Znakomicie spisujący się w barwach AFC Bournemouth Artur Boruc zdecydował się zostać w tym klubie do końca sezonu - czytamy na stronach internetowych "Przeglądu Sportowego".

Polski bramkarz we wrześniu został wypożyczony z Southampton do grającego w pierwszej lidze AFC Bournemouth.

Obecna umowa obowiązuje tylko do 2 stycznia, gdyż Boruc został wypożyczony poza okresem transferowym.

"PS" informuje jednak, że nasz bramkarz już podpisał przedłużenie umowy do końca sezonu. W czerwcu kończy się także kontrakt Polaka z Southampton.

34-letni Boruc, podobnie jak cały zespół Bournemouth, znakomicie spisuje się w tym sezonie ligi Championship i walczy o awans do Premier League.

W niedzielę polski bramkarz został wybrany piłkarzem miesiąca w tym klubie.

Reklama

- Artur jest niesamowity odkąd do nas przyszedł. Pokazał kilka wysokiej klasy interwencji - powiedział menadżer Bournemouth Eddie Howe.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy