Reklama

Reklama

Anthony Martial zdecydował się pozostać w Manchesterze United

Francuz Anthony Martial zdecydował się pozostać w Manchesterze United i powalczyć o miejsce w podstawowym składzie.

Francuz Anthony Martial zdecydował się pozostać w Manchesterze United i powalczyć o miejsce w podstawowym składzie.

Agent piłkarza twierdził wcześniej, że zawodnik jest przekonany co do konieczności zmiany klubu. Menedżer Jose Mourinho zdecydowanie wyżej ceni Alexisa Sancheza i Martial nie dostaje wielu szans.

W końcu agent piłkarza Philippe Lamboley powiedział, że jego klient przemyślał sprawę i chce odejść z Old Trafford. Jego klub nie chciał jednak sprzedać go konkurencji z Premier League. Najczęściej pojawiały się informacje, że piłkarzem zainteresowany jest Juventus. Do transferu jednak nie doszło.

Teraz 22-letni zawodnik zmienił zdanie i chce powalczyć o miejsce w składzie United.

Reklama

Dostał szansę gry w niedawnym meczu z Brighton & Hove Albion, ale wypadł słabo, podobnie jak cała drużyna, która niespodziewanie przegrała 2-3.

Manchester United zapłacił za Martiala około 38 milionów funtów, ale z wszystkimi bonusami kwota ta miała wzrosnąć nawet do 58 milionów.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy