Reklama

Reklama

Angel Di Maria przejdzie do Manchesteru United?

Manchester United pod wodzą Louisa van Gaala ma w przyszłym sezonie wrócić do walki o mistrzostwo Anglii. Być może w realizacji tego zadania "Czerwonym Diabłom" pomoże Angel Di Maria. Trwają negocjacje między Man Utd i Realem Madryt.

Według informacji serwisu goal.com "Królewscy" oczekują za swojego pomocnika 56 milionów euro. Manchester na razie proponuje 37 milionów, ale to nie jest ostatnie słowo angielskiego klubu. Strony mają wrócić do rozmów w przyszłym tygodniu i wynegocjować satysfakcjonujący kompromis.

Di Maria chętnie przeprowadziłby się do Manchesteru. Czołowy zawodnik reprezentacji Argentyny, finalisty mundialu w Brazylii, za pośrednictwem swojego agenta uzgodnił już wynagrodzenie z potencjalnym przyszłym pracodawcą. Na razie nie zamierza jednak komentować ewentualnego transferu.

Reklama

"Poprosiłem agenta, żeby nie informował mnie o postępach w rozmowach. Nie wiem, jak potoczy się moja kariera klubowa. Koncentruje się wyłącznie na reprezentacji, cała reszta w tym momencie schodzi na dalszy plan" - podkreśla Di Maria.

Trudno dziwić się słowom Argentyńczyka. "Albicelestes" przygotowują się obecnie do finału mundialu. W niedzielny wieczór (godz. 21.00 polskiego czasu) Leo Messi i spółka zagrają w Rio de Janeiro z Niemcami.

Niemcy - Argentyna na żywo w INTERIA.PL!

Di Maria z powodu kontuzji uda odniesionej w meczu z Belgią nie zagrał w półfinałowym meczu z Holandią. Sztab medyczny reprezentacji Argentyny robi co może, aby postawić go na nogi na wielki finał turnieju.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL