Reklama

Reklama

Alex Manninger podpisał roczny kontrakt z Liverpoolem

​Doświadczony bramkarz Alex Manninger podpisał dzisiaj roczny kontrakt z Liverpoolem. 39-letni Austriak będzie prawdopodobnie pełnił rolę trzeciego bramkarza.

Premier League. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

Trener Liverpoolu Juergen Klopp sprowadził już wcześniej tego lata Lorisa Kariusa z Mainz, który ma rywalizować o miejsce w bramce z Simonem Mignoletem.

Wszystko wskazuje zatem na to, że Manninger będzie opcją rezerwową. Austriak przez większość swojej kariery pełnił rolę dublera dla bardziej znanych golkiperów.

W przeszłości Manninger był związany m.in. z Arsenalem, Fiorentiną, Udinese i Juventusem Turyn, a ostatnio był zawodnikiem Augsburga. Ma ponadto na koncie 34 mecze w reprezentacji Austrii.

Reklama

- Powiem szczerze, że byłem zaskoczony telefonem od ludzi z Liverpoolu. Nigdy się nie poddałem i wierzyłem w to, że nawet teraz mogę być częścią wielkiego klubu - powiedział Austriak.

- Na pewno mogę jeszcze sporo zaoferować drużynie. Nawet jeśli moja rola będzie ograniczała się do wspierania kolegów w szatni, to jestem gotowy. Chcę pomóc zespołowi - przyznał Manninger.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy