Reklama

Reklama

Agent Sterlinga: Nawet milion euro go nie przekona

​Agent Raheema Sterlinga zapowiedział, że 20-letni gwiazdor Liverpoolu z pewnością nie podpisze nowego kontraktu z "The Reds", nawet jeśli dostanie bajeczną propozycję.

Premier League: wyniki, tabela i strzelcy - kliknij tutaj!

Kontrakt reprezentanta Anglii z Liverpoolem wygasa w czerwcu 2017 roku. Już od kilku miesięcy Sterling jest łączony z przenosinami do któregoś z wielkich angielskich klubów. W mediach regularnie pisze się o Arsenalu, Chelsea oraz Man United i Man City.

Teraz głos w sprawie transferowych przymiarek zabrał agent zawodnika. W rozmowie z Evening Standard, przedstawiciel Sterlinga powiedział, że żadne pieniądze nie przekonają jego klienta do pozostania w Liverpoolu.

Reklama

"Z całą pewnością nie podpisze kontraktu. Nie przyjmie oferty Liverpoolu, nawet jeśli klub zaoferuje mu milion funtów za miesiąc milion euro" - powiedział agent piłkarza "The Reds".

"Moim zadaniem jest robić wszystko, co jest w interesie moich klientów. Na tym polega moja robota. Jeśli ktoś twierdzi, że wykonuję ją źle, to mnie to kompletnie nie obchodzi" - dodał przedstawiciel Sterlinga odpierając zarzuty o to, że sam zachęca swojego piłkarza do odejścia z Liverpoolu.

Agent młodego gwiazdora klubu z Anfield Road podkreślił także, że w letnim oknie transferowym spodziewa się wielu ofert dla swojego klienta.

"Niczym się nie martwię. Martwiłbym się, gdybyśmy podjęli ze Sterlingiem jakąś nieprzemyślaną decyzję. Ale wszystko przemyśleliśmy i wiem, że każdy klub Premier League chciałby takiego piłkarza w składzie" - zakończył agent zawodnika Liverpoolu.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL