Reklama

Reklama

Agent Balotellego odrzuca możliwość transferu. "Kosztuje tyle, ile Mona Lisa"

"Mario Balotelli kosztuje tyle, ile Mona Lisa" - tak plotki o transferze swojego klienta z Manchesteru City do AC Milan skomentował agent piłkarza Mino Raiola.

Przed kilkoma dniami znów pojawiły się informacje, że właściciel Milanu Silvio Berlusconi pracuje nad transferem niesfornego piłkarza. Włoskie media podały, że reprezentant Włoch mógłby zmienić klub już podczas zimowego okienka transferowego.

Tymczasem Raiola ucina spekulacje, twierdząc w wywiadzie dla Sky Sport Italia że: "Mario Balotelli kosztuje tyle, ile Mona Lisa. Żadnego klubu we Włoszech nie stać na jego transfer".

Słynny obraz Leonadra da Vinci w 1962 roku został ubezpieczony na wartość 100 mln dolarów, co biorąc pod uwagę inflację, w 2010 roku oznaczało ok. 720 mln dolarów. 

Reklama

Kontrowersyjny piłkarz mający ponadprzeciętną zdolność ściągania na siebie kłopotów, był jedną z gwiazd Euro 2012, ale w klubie ma problemy z przebiciem się do podstawowego składu. Mimo tego, jego agent przekonuje, że Balotelli nigdzie się nie wybiera, a Manchester City nie ma zamiaru z niego zrezygnować.

Niezliczone transformacje Maria Balotellego - zobacz!

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama