Reklama

Reklama

Adnan Januzaj podpisał pięcioletni kontrakt z Manchesterem United

18-letnia rewelacja ostatnich tygodni, Adnan Januzaj podpisał nowy, pięcioletni kontrakt z Manchesterem United.

Nowa umowa wiąże młodego piłkarza z klubem z Old Trafford do 2018 roku.

Belg, posiadający także albańskie obywatelstwo, w ostatnim meczu ligowym z Sunderlandem zdobył dwie piękne bramki, dając zwycięstwo "Czerwonym Diabłom". Od tej pory o utalentowanym piłkarzu zaczął mówić cały piłkarski świat.

Fani United obawiali się, że zawodnik nie podpisze nowego kontraktu i wybierze innego pracodawcę. Chętnych na zatrudnienie go nie brakowało.

Teraz wszyscy w klubie z Manchesteru oraz jego kibice odetchnęli z ulgą.

Reklama

- Jestem zachwycony faktem, że Adnan wiąże swoją przyszłość z Manchesterem United. To niesamowity talent, który imponuje mi od pierwszego dnia mojego pobytu w klubie - powiedział menedżer David Moyes.

- Od samego początku czułem, że jest to idealny klub dla mnie - stwierdził Januzaj.

Wkrótce Januzaj będzie musiał podjąć kolejną decyzję, tym razem odnośnie kariery reprezentacyjnej. Urodził się co prawda w Belgii, ale ze względu na swoje pochodzenie mógłby także bronić barw Serbii, Albanii, Turcji, a nawet Kosowa, która jednak nie jest w strukturach FIFA. Sposobu na powołanie Januzaja szuka również angielska federacja.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL