Varzim SC - Club Foot Estrela 3-1 (2-0). Liga portugalska - 6. kolejka Segunda Liga

W spotkaniu 6. kolejki portugalskiej Segunda Liga, które rozegrane zostało 21 września, drużyna Varzimu zwyciężyła z Clubem Foot Estrela 3-1 (2-0). Mecz na Estádio Varzim Sport Club w Póvoa de Varzimie obejrzało 1 246 widzów.

6. kolejka Portugalia - Segunda Liga
2021-09-21 19:00 | Stadion: Estádio Varzim Sport Club | Widzów: 1246 | Arbiter: Fábio José Costa Veríssimo
Paulinho 68'

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Już na początku meczu to piłkarze Varzimu otworzyli wynik. W ósmej minucie bramkę zdobył Heliardo. To już czwarte trafienie tego zawodnika w sezonie.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie otrzymał Luís Pinheiro z zespołu gospodarzy. Była to 35. minuta meczu. W 45. minucie Luís Pinheiro został zmieniony przez Raíego Ramosa.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Varzimu w 45. minucie spotkania, gdy Heliardo zdobył z karnego drugą bramkę.

W 51. minucie kartkę dostał André Leão, zawodnik Varzimu.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Varzimu w 54. minucie spotkania, gdy Luís Silva strzelił trzeciego gola. W 58. minucie boisko opuścili piłkarze Clubu Foot Estrela: Reko Silva, Madson, a na ich miejsce weszli Aloísio Genézio, Diogo Salomão.

W 68. minucie sędzia pokazał kartkę Tavinhowi z Varzimu.

Zawodnicy gości odpowiedzieli zdobyciem bramki. W tej samej minucie na listę strzelców wpisał się Paulinho.

Od 71. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom gości i jedną drużynie przeciwnej. Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 3-1.

Sérgio Emanuel Fernandes da Conceição
35′ 45′ Luís Carlos Ventura Pinheiro
Eduardo Ferreira Duarte87′
86′ José Tiago Almeida Martins
Aloísio de Souza Genézio58′
 54′ Luís Manuel Costa Silva
Diogo Costa Pinto
51′ André Filipe Ribeiro Leão
Diogo Ferreira Salomo58′
68′ 73′ Octávio Alexandre Leal Barros
Paulo Rafael Pereira Araújo  68′
71′ 78′ Murilo Oliveira de Freitas
Miguel Rosa
 8′, 45′ (k.) 86′ Heliardo Vieira da Silva
Leandro José Ribeiro Tipote
Ismael da Costa Lekbab
Jose Gonçalo Macedo Tabuaço
45′ Raí dos Reis Ramos
Tiago Miguel Bastos Melo
Tiago Ramos Cerveira
Muhammad Youssuf Candé
Rodrigo Pedrosa Rêgo
André Lourenço Duarte87′
86′ Nuno Daniel Costeira Valente
Guilherme dos Santos Rodrigues
José Carlos Natário Ferreira
Gastón Manuel Romano
86′ Welesson Barreto Borges
Madson de Souza Silva58′
78′ George Nana Kwame Ofosu
Bruno Goncalves Fernandes
73′ Agdon Santos Menezes
Miguel Gonçalves Silva58′ 90′

Przewaga zespołu Clubu Foot Estrela w posiadaniu piłki była ogromna (61 procent), niestety, pomimo takiej przewagi jedenastka poniosła porażkę.

Piłkarze Varzimu obejrzeli w meczu cztery żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy dwie.

Zespół Varzimu wymienił pięciu zawodników. Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.