Varzim SC - CD Mafra 2-0 (1-0). Liga portugalska - 25. kolejka Segunda Liga

20 marca na Estádio Varzim Sport Club w Póvoa de Varzimie odbyło się starcie 25. kolejki portugalskiej Segunda Liga pomiędzy drużynami Varzimu i Mafry. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Varzimu 2-0.

25. kolejka Portugalia - Segunda Liga
2021-03-20 16:00 | Stadion: Estádio Varzim Sport Club | Arbiter: Nuno Miguel Serrano Almeida
Varzim SC
CD Mafra
2
0
Nélson Agra 37'
Ricardo Nunes 53'

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na siedem spotkań jedenastka Varzimu wygrała jeden raz, ale więcej przegrywała, bo aż cztery razy. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Między 34. a 35. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Varzimu i jedną drużynie przeciwnej.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Varzimu w 37. minucie spotkania, gdy Nélson Agra zdobył pierwszą bramkę. Na dwie minuty przed zakończeniem pierwszej połowy sędzia pokazał kartkę Luisowi Pedrowi z Varzimu.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Varzimu.

Drużyna Mafry ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół gospodarzy, strzelając kolejnego gola. W 53. minucie na listę strzelców wpisał się Ricardo Nunes.

Kibice Mafry nie mogli już doczekać się wprowadzenia Gustava Souzę. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy 12 razy. Murawę musiał opuścić Lee Gwangin. W 69. minucie za Miguela Lourença wszedł Rúben Ramos. W tej samej minucie w jedenastce Mafry doszło do zmiany. Andrezinho wszedł za Carlosa Daniela.

Po chwili trener Varzimu postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 76. minucie na plac gry wszedł George Kwame, a murawę opuścił Agdon. Między 76. a 90. minutą, boisko opuścili zawodnicy Varzimu: André Vieira, Patrick, Ahmed Isaiah, Sodiq Olamilekan, na ich miejsce weszli: Nuno Valente, Christian Irobiso, Rui Coentrão, Rui Moreira. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Rodriga Martinsa, Brunona Silvy zajęli: Edi Semedo, Guilherme. Jedyną kartkę w drugiej połowie arbiter przyznał Ahmedowi Isaiahowi z zespołu gospodarzy. Była to 88. minuta pojedynku.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 2-0.

CD Mafra
 53′ Ricardo Jorge Novo Nunes
Carlos Daniel Anastácio Henriques
. Andre Micael
Pedro Henrique Barcelos Silva
 37′ 35′ Nélson José Figueiredo Agra
Bruno da Silva Fonseca79′
43′ Luís Pedro Gomes Martins
Miguel Martelo Lourenço69′
Tiago Miguel Monteiro de Almeida
Nuno Vieira Campos
Tiago Ramos Cerveira
João Miguel Xavier Ferreira dos Santos
88′ 90′ Ahmed Isaiah
Carlos Daniel Cevada Teixeira69′
76′ André Filipe Silva Rocha Vieira
Carlos Miguel Pereira Fernandes
34′ 82′ Fábio Patrick dos Reis dos Santos Fernandes
Abel Issa Camara34′
90′ Sodiq Olamilekan Fatai
Rodrigo Miguel Forte Paes Martins79′
76′ Agdon Santos Menezes
Gwangin Lee60′
Ismael da Costa Lekbab
Filipe Daniel Santos Neves
Michael Douglas de Oliveira
Tomás Caldas Januário Carvalho Domingos
90′ Rui Filipe Araújo Moreira
João Tiago Oliveira da Cunha
76′ Nuno Daniel Costeira Valente
Guilherme Filipe Salgado Ferreira79′
Welesson Barreto Borges
Wenderson da Silva Costa Ferreira
82′ Okechukwu Christian Irobiso
Rúben Ismael Valente Ramos69′
76′ George Nana Kwame Ofosu
Gustavo Moura e Souza60′
90′ Rui Abel Maia Coentrão
André Miguel Pinto Lopes69′
Yusuf Mert Tunç
Edi Maurício Sanches Semedo79′

Piłkarze Varzimu obejrzeli w meczu cztery żółte kartki, a ich przeciwnicy jedną.

Obie drużyny dokonały po pięć zmian w drugiej połowie.