UD Vilafranquense - CD Cova Piedade 0-0. Liga portugalska - 33. kolejka Segunda Liga

15 maja na Estádio Municipal de Rio Maior w Rio Maior odbyło się spotkanie 33. kolejki portugalskiej Segunda Liga pomiędzy drużynami UD Vilafranquense i CD Cova. Pojedynek zakończył się remisem 0-0.

33. kolejka Portugalia - Segunda Liga
2021-05-15 16:00 | Stadion: Estádio Municipal de Rio Maior | Arbiter: Artur Manuel Ribeiro Soares Dias
UD Vilafranquense
CD Cova Piedade
0
0

Kto by pomyślał, że już od pierwszego gwizdka sędziego piłkarze będą grać aż tak agresywnie. Sędzia miał dużo pracy, piłkarze skupiali się na polowaniu na nogi przeciwników i pewnie dlatego kibice nie obejrzeli w tym czasie żadnej bramki. Między 20. a 38. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej.

Trener CD Cova postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 55. minucie na plac gry wszedł Thabo Cele, a murawę opuścił Pepo Santos. W 57. minucie kartkę dostał André Claro z drużyny gospodarzy.

W 64. minucie Gonçalo został zastąpiony przez Rúbena Gonçalvesa. Trener UD Vilafranquense postanowił zagrać agresywniej. W tej samej minucie zmienił pomocnika Kadego i na pole gry wprowadził napastnika Carlosa Fortesa, który w bieżącym sezonie ma na koncie dwa gole. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego jedenastka wciąż miała problemy ze skutecznością. Między 64. a 83. minutą, boisko opuścili zawodnicy CD Cova: Robson, João Vieira, Hugo Firmino, João Abreu, na ich miejsce weszli: Cícero, Alex Freitas, Edinho, Arnold Nkufo. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Marca Grila, Erica Veigi, Nuna Rodriguesa zajęli: Marcos Vinicius, André Dias, Vitinho.

Między 76. a 86. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej.

Adriano Facchini
64′ Santos G. Goncalo
Bruno Tiago Conceição Bernardo
20′ 64′ Marco António Pereira Grilo
Joao Meira
Diogo Alexis Rodrigues Coelho
João Pedro Abreu De Oliveira83′
20′ 64′ Kady Iuri Borges Malinowski
Cristiano Castro Gomes
Leonardo Cordeiro de Lima Silva
Bruno Miguel Mendes Alves
Diogo Marques Izata Pereira
Gonçalo Garcias Neves Maria
78′ Nuno Miguel Santos Rodrigues
Pedro Miguel Neves Santos38′ 55′
78′ Eric Veiga
Robson Vaz Shimabuku71′
Evandro Elmer Carvalho Brandão
Hugo Filipe Pinto Servulo Firmino83′
57′ André Filipe Claro de Jesus
João André Ribeiro Vieira71′
Bruno Ferreira Ventura de Lins
Cléber Machado Santana
Alan Régis Bidi-Lecadouq
Aurísio Saliu Fernandes Embalo Júnior
64′ Marcos Vinicius da Silva Santos
Arnold Nkufo Issoko83′
78′ André Dias
Cícero Clebson Alves Santana71′
64′ 77′ Rúben Filipe dos Santos Vieira de Sousa Gonçalves
Thabo Cele55′ 76′
78′ 86′ Victor Guilherme dos Santos Carvalho
João Filipe Couto Patrão
64′ Carlos Manuel dos Santos Fortes
Femi Emmanuel Balogun
Yanis Mbombo Lokwa
Alexandre Henrique Gonçalves de Freitas71′
Rodrigo Rodrigues Silva
Arnaldo Edi Lopes da Silva83′

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Arbiter przyznał dwie żółte kartki piłkarzom gospodarzy w pierwszej połowie, a w drugiej trzy. Zawodnicy drużyny przeciwnej otrzymali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, w drugiej również jedną.

Obie drużyny dokonały po pięć zmian w drugiej połowie.