Liga portugalska - 7. kolejka Segundy Liga: SL Benfica II - CD Nacional Funchal 1-0 (0-0)

26 października na Caixa Futebol Campus w Seixal odbyło się starcie 7. kolejki portugalskiej Segundy Liga pomiędzy drużynami Benfiki II i Nacionalu Funchal. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Benfiki II 1-0. Na stadionie zasiadło 734 widzów.

7. kolejka Portugalia - Segunda Liga
2019-10-26 16:00 | Stadion: Caixa Futebol Campus | Widzów: 734 | Arbiter: Dinis Gorjão
SL Benfica II
CD Nacional Funchal
1
0
João Ferreira 53'

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Jedenastka Nacionalu Funchal wygrała jeden raz, zremisowała dwa, nie przegrywając żadnego spotkania.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter przyznał Davidowi Tavaresowi z zespołu gospodarzy. Była to 37. minuta spotkania.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Benfiki II w 53. minucie spotkania, gdy João Ferreira strzelił pierwszego gola. W 61. minucie Paulo Vyctor został zastąpiony przez Bryana Rocheza.

Chwilę później trener Nacionalu Funchal postanowił wzmocnić formację obronną i w 65. minucie zastąpił zmęczonego Nuna Camposa. Na boisko wszedł Kalindi, który miał za zadanie uspokoić grę w szeregach obronnych. W 88. minucie kartkę obejrzał Daniel z Benfiki II.

Júlio César de Freitas Filho
 53′ João Diogo Fonseca Ferreira
Rui Jorge Farto Correia
Felipe Rodrigues da Silva
Nuno Vieira Campos65′
70′ Nuno Albertino Varela Tavares
Abdullahi Ibrahim Alhassan
Diogo Alexandre Almeida Mendes
Vítor Bruno Rodrigues Gonçalves
83′ Tiago Filipe Oliveira Dantas
Micael Ruben69′
37′ David José Gomes Oliveira Tavares
Paulo Vyctor Bento do Vale61′
80′ Gonçalo Matias Ramos
Kalindi Alves de Souza65′
70′ Godfried Ayesu Owusu Frimpong
Leonel Mosevich
83′ Ilija Vukotić
Marcelo de Freitas Costa
Tiago Maria Antunes Gouveia
João Tiago Serrão Garcês69′
Kevin Csoboth
João Francisco Pereira Fernandes
80′ 88′ Daniel da Silva dos Anjos
Bryan Giovanni Róchez Mejia61′

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Arbiter nie ukarał zawodników Nacionalu Funchal żadną kartką, natomiast piłkarzom gospodarzy przyznał dwie żółte.