Liga portugalska - 4. kolejka Segundy Liga: UD Vilafranquense - UD Oliveirense 0-0

27 września na Estádio Municipal de Rio Maior w Rio Maior odbyło się spotkanie 4. kolejki portugalskiej Segundy Liga pomiędzy drużynami UD Vilafranquense i Oliveirense. Mecz zakończył się remisem 0-0.

4. kolejka Portugalia - Segunda Liga
2020-09-27 19:00 | Stadion: Estádio Municipal de Rio Maior | Arbiter: Flávio Dinis Lima
UD Vilafranquense
UD Oliveirense
0
0

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem jedenastki UD Vilafranquense.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Między siódmą a 45. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom gości i jedną drużynie przeciwnej.

W 64. minucie arbiter ukarał żółtą kartką André Ceitila z UD Vilafranquense, a w 66. minucie Thalisa z drużyny przeciwnej. W tej samej minucie Kady został zastąpiony przez Leandra Antunesa.

Trener UD Vilafranquense postanowił zagrać agresywniej. W tej samej minucie zmienił pomocnika André Diasa i na pole gry wprowadził napastnika André Claro. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego drużyna wciąż miała problemy ze skutecznością. Trzeba było trochę poczekać, aby trener Oliveirense postanowił bronić wyniku. W drugiej minucie doliczonego czasu pojedynku postawił na defensywę. Za pomocnika Michela wszedł Pedro Kadri, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła drużynie gości utrzymać remis. Dwie minuty później sędzia pokazał kartkę Carlosowi Fortesowi z UD Vilafranquense.

Pedro Miguel Ruas Machado
66′ Kady Iuri Borges Malinowski
Michel Barbosa de Lima90′
64′ André Filipe Castanheira Ceitil
Thalis Henrique Cantanhede66′ 83′
Leonardo Cordeiro de Lima Silva
António Manuel da Silva Oliveira
66′ André Dias
Filipe Goncalves15′
45′ Filipe Santos Oliveira
Jorge Luiz Barbosa Teixeira83′
90′ 76′ Carlos Manuel dos Santos Fortes
Pedro Henrique Vittori El Kadri90′
66′ André Filipe Claro de Jesus
Sele Davou
66′ Leandro Miguel Curto Antunes
Luis Carlos dos Santos Amorim
Gabriel Honório Ramos
Kazuya Onohara
76′ Rodrigo Rodrigues Silva
Dionathã da Silva69′

Pedro Gomes Bortoluzo83′

António Pina Gomes83′

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Piłkarze obu drużyn obejrzeli po trzy żółte kartki.

Zespół UD Vilafranquense w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany. Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie dokonała czterech zmian.