Liga portugalska - 4. kolejka Segundy Liga: Casa Pia AC - FC Vizela 1-1 (0-0)

W spotkaniu 4. kolejki portugalskiej Segundy Liga, które rozegrane zostało 27 września, zespół Casy Pia AC zremisował z Vicela 1-1 (0-0). Mecz odbył się na Estádio Pina Manique w Lizbonie.

H. Zagbayou 84'

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Jedenastka Vicela wygrała dwa razy, nie przegrywając żadnego spotkania.

Już w początkowych minutach meczu dokonano zmiany. W 11. minucie Miguel Tavares zastąpił Danny Choiego.

Tuż po przerwie drużyna Casy Pia AC trafiła do bramki rywala. Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy dającego prowadzenie gola dla jedenastki Casy Pia AC strzelił Vitó.

W 59. minucie w zespole Vicela doszło do zmiany. Francis Cann wszedł za Fernanda Cardoza. Chwilę później trener Casy Pia AC postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię napadu i w 64. minucie zastąpił zmęczonego Donalda Djousségo. Na boisko wszedł Platiny, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej. Między 70. a 81. minutą, boisko opuścili piłkarze Vicela: Marcos Paulo, Tavinho, Kiki Afonso, na ich miejsce weszli: Samú, Diogo Ribeiro, Richard Ofori. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Vitó, Romeu Ribeira zajęli: João Bonani, Sávio Roberto.

Wysiłki podejmowane przez jedenastkę Vicela w końcu przyniosły efekt bramkowy. Na sześć minut przed zakończeniem pojedynku na listę strzelców wpisał się Hugues Evrard.

Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 1-1.

Koffi Franck Kouao
 48′ 75′ Victor Emanuel Araújo Ferreira
Hugues Evrard Zagbayou  84′
Christian da Silva Fiel
Marcos Paulo Gelmini Gomes70′
75′ Romeu Oliveira Ribeiro
Ericson Jorge Silva Rodrigues Duarte
11′ Miguel Ângelo Almeida Vieira Tavares
Fernando David Cardozo Paniagua59′
64′ Donald Dering Djoussé
Richard Ofori81′
75′ João Vitor Bonani Rodrigues
Fábio Samuel Amorim Silva70′
75′ Sávio Roberto Juliao Figueiredo
João Pedro Fernandes Pais
11′ Danny Seung-Joo Choi
Marcelo Machado Vilela
64′ Higor Inácio Platiny de Oliveira Rodrigues
Francis Cann59′

André Tiago Carneiro Soares

Diogo Ribeiro70′

Dominacja na boisku nie przełożyła się na pomyślny rezultat dla drużyny Vicela, mimo że oddała ona siedem celnych strzałów, dwa razy obijała słupki bramki jedenastki Casy Pia AC.

Zespół Vicela zagrał bardzo agresywnie, co niestety przełożyło się na dużą liczbę fauli. Sędzia nie pokazał żadnych kartek, mimo zdarzających się fauli.

Obie drużyny wymieniły po czterech zawodników.