Liga portugalska - 3. kolejka Segundy Liga: Varzim SC - FC Arouca 0-0

22 września na Estádio Varzim Sport Club w Póvoa de Varzimie odbył się pojedynek 3. kolejki portugalskiej Segundy Liga pomiędzy drużynami Varzimu i Arouca. Starcie zakończyło się remisem 0-0.

3. kolejka Portugalia - Segunda Liga
2020-09-22 21:00 | Stadion: Estádio Varzim Sport Club | Arbiter: Flávio Lima
Varzim SC
FC Arouca
0
0

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 10 meczów jedenastka Arouca wygrała cztery razy i tyle samo razy przegrywała. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. W 24. minucie kartkę obejrzał Azougha Tembeng z zespołu gospodarzy.

Na drugą połowę drużyna Varzimu wyszła w zmienionym składzie, za Azoughę Tembeng wszedł Rui Moreira. W 60. minucie w jedenastce Arouca doszło do zmiany. Heliardo wszedł za Anthony'ego Blondella.

Trener Varzimu postanowił zagrać agresywniej. W 64. minucie zmienił pomocnika André Vieirę i na pole gry wprowadził napastnika Stanleya Ejike'a. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego zespół wciąż miał problemy ze skutecznością. W 68. minucie Joel został zastąpiony przez Júniora Senę. Od 80. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując cztery żółte kartki piłkarzom Arouca.

João Othavio Basso90′
89′ Boubakary Diarra
Joel António Soares Ferreira68′
64′ André Filipe Silva Rocha Vieira
Pedro Manuel da Silva Moreira
24′ 46′ Azougha Tembeng Abenego
Leandro Miguel Pereira da Silva80′ 83′
George Nana Kwame Ofosu
Marco Paulo Silva Soares82′
75′ Sodiq Olamilekan Fatai
Anthony Miguel Blondell Blondell60′
Tiago Ramos Cerveira
Adílio Correia dos Santos
75′ Yusuf Mert Tunç
André Watshini Bukia
Ismael Costa Lekbab
Fernando Augusto de Castro Ribeiro
Michael Douglas de Oliveira
Luiz Gustavo Benmuyal Reis
46′ Rui Filipe Araújo Moreira
Diogo Mineiro Clemente
89′ Ibrahima Kalil Guirassy
Diogo Filipe Oliveira da Costa
75′ Welesson Barreto Borges
Yaw Moses
64′ Stanley Ejike Awurum
Nuno Miguel Santos Rodrigues83′ 90′
75′ Christian Okechukwu Irobiso
André Oliveira Silva
Jhon Stivinson Rentería Mosquera
Gildo Olímpio Sena Monteiro68′
Rui Miguel Teixeira Caetano
Heliardo Vieira da Silva60′

Wyraźna przewaga jedenastki Arouca nie miała odzwierciedlenia w wyniku meczu, oddała ona pięć celnych strzałów.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Sędzia przyznał jedną żółtą kartkę zawodnikom Varzimu, natomiast piłkarzom gości pokazał cztery.

Drużyna Varzimu w drugiej połowie wymieniła pięciu graczy. Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.