Liga portugalska - 3. kolejka Primeiry Liga: CD Nacional Funchal - Os Belenenses SAD 0-0

W starciu 3. kolejki portugalskiej Primeiry Liga, które rozegrane zostało 4 października, zespół Nacionalu Funchal zremisował z CF Belenenses 0-0. Pojedynek odbył się na Estádio da Madeira.

3. kolejka Portugalia - Primeira Liga
2020-10-04 16:30 | Stadion: Estádio da Madeira | Arbiter: Vitor Jorge Fernandes Ferreira
CD Nacional Funchal
Os Belenenses SAD
0
0

Dotychczasowa historia spotkań między zespołami jest bardzo bogata. Na 26 meczów drużyna Nacionalu Funchal wygrała 12 razy i zanotowała osiem porażek oraz sześć remisów.

Od początku meczu, aż do przerwy, próby rozgrywania piłki nie przynosiły efektów po obu stronach. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 51. minucie Henrique został zmieniony przez Afonsa Sousę. Między 63. a 86. minutą, boisko opuścili piłkarze Nacionalu Funchal: Vincent Thill, Vincent Koziello, João Camacho, Rúben Micael, José Riascos, na ich miejsce weszli: João Victor, Larry Azouni, Kenji Gorré, Abdullahi Alhassan, Bryan Róchez. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Cauê, Silvestre Vareli, Zandera Cassierry zajęli: Bruno Ramires, Richard Rodrigues, Edi Semedo.

Między 80. a 86. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom CF Belenenses i jedną drużynie przeciwnej.

Tiago Alexandre de Sousa Esgaio86′
68′ Vincent Thill
Afonso Miguel Castro Vilhena Taira80′
79′ João Pedro Gomes Camacho
Rúben Alexandre Rocha Lima
86′ Micael Ruben
Miguel Filipe Nunes Cardoso
69′ Vincent Edouard André Koziello
Zander Mateo Cassierra Cabezas82′
86′ José Brayan Riascos Valencia
Francisco José Coelho Teixeira
86′ Abdullahi Ibrahim Alhassan
Afonso Gamelas De Pinho Sousa51′
69′ Larry Azouni
Bruno Edgar Silva Almeida63′
79′ Kenji Gorré
Richard Alexandre Birkheun Rodrigues63′
68′ 85′ João Victor Lima Ferreira
Ricardo Alexandre Ribeiro Vieira
86′ Bryan Giovanni Róchez Mejia
Edi Maurício Sanches Semedo82′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Zawodnicy gospodarzy dostali w meczu jedną żółtą kartkę, a ich przeciwnicy dwie.

Jedenastka Nacionalu Funchal w drugiej połowie dokonała pięciu zmian. Natomiast drużyna gości w drugiej połowie dokonała czterech zmian.