Liga portugalska - 2. kolejka Segundy Liga: UD Vilafranquense - SL Benfica II 4-0 (3-0)

18 sierpnia na Estádio Municipal de Rio Maior w Rio Maior odbył się mecz 2. kolejki portugalskiej Segundy Liga pomiędzy drużynami UD Vilafranquense i Benfiki II. Starcie zakończyło się zwycięstwem UD Vilafranquense 4-0. Na stadionie zasiadło 595 widzów.

2. kolejka Portugalia - Segunda Liga
2019-08-18 19:15 | Stadion: Estádio Municipal de Rio Maior | Widzów: 595 | Arbiter: Miguel Nogueira
João Vieira 14'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi zespołami.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy UD Vilafranquense w trzeciej minucie spotkania, gdy Wilson Santos strzelił pierwszego gola.

Niedługo później João Vieira wywołał eksplozję radości wśród kibiców UD Vilafranquense, zdobywając kolejną bramkę w 14. minucie pojedynku. Jedyną żółtą kartkę w pierwszej połowie dostał David Zec z Benfiki II. Była to 35. minuta meczu.

David Zec z Benfiki II na cztery minuty przed zakończeniem pierwszej połowy dostał drugą żółtą, a następnie czerwoną kartkę, osłabiając swoją drużynę. Wcześniej został on ukarany w 35. minucie.

W 43. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Wilson Santos z UD Vilafranquense. W 45. minucie Vinícius Jaú został zastąpiony przez Goncala Ramosa.

W 58. minucie swoją trzecią bramkę w tym meczu zdobył Wilson Santos z UD Vilafranquense. Między 66. a 84. minutą, boisko opuścili piłkarze UD Vilafranquense: Wilson Santos, Filipe Oliveira, Marco Grilo, na ich miejsce weszli: Pedró, Ulisses Oliveira, Filipe Brigues. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Dioga Pinty, Pedro Henriquego zajęli: Rodrigo Conceição, Umaro Embaló.

W 85. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Godfrieda Owusu z Benfiki II, a w 89. minucie Dénisa Martinsa z drużyny przeciwnej. Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 4-0.

David Zec35′ 41′
84′ Marco António Pereira Grilo
Pedro Henrique Alves de Almeida66′
89′ Dénis Pinho Martins
Tiago Filipe Oliveira Dantas
Antonio Polidoro Junior
Rafael Alexandre Sousa Gancho Brito
Pedro Miguel Neves Santos
Diogo Costa Pinto66′
78′ Filipe Santos Oliveira
Nuno Miguel Valente Santos
 3′, 43′ (k.), 58′ 73′ Wilson dos Santos Januário
Ilija Vukotić
 14′ João André Ribeiro Vieira
Vinicius de Lima Ferreira45′
Adilson Aguero dos Santos
Fábio Miguel Silva Duarte
84′ Filipe Manuel Nunes Brigues
Luis Carlos Ventura Pinheiro
73′ José Pedro Azevedo Ferreira
Gonçalo Matias Ramos45′
78′ Ulisses Rocha de Oliveira
Kevin Csoboth
Gustavo Henrique Barbosa Freire
Úmaro Embaló66′
Leandro Paulo Roberto de Souza
Rodrigo Fernandes da Conceição66′
Onyekachi Eze Silas

Arbiter przyznał dwie żółte kartki oraz jedną czerwoną zawodnikom gości, natomiast piłkarzom UD Vilafranquense wręczył jedną żółtą.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany.