Liga portugalska - 13. kolejka Segundy Liga: Casa Pia AC - CD Mafra 0-1 (0-0)

14 grudnia na Estádio Pina Manique w Lizbonie odbyło się starcie 13. kolejki portugalskiej Segundy Liga pomiędzy drużynami Casy Pia AC i Mafry. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Mafry 1-0. Pojedynek obejrzało 323 widzów.

13. kolejka Portugalia - Segunda Liga
2019-12-14 16:00 | Stadion: Estádio Pina Manique | Widzów: 323 | Arbiter: Miguel Nogueira
Casa Pia AC
CD Mafra
0
1
Zé Tiago 66'

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 10 razy. Drużyna Mafry wygrała aż sześć razy, zremisowała dwa, a przegrała tylko dwa.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Jedyną kartkę w pierwszej połowie obejrzał Jean Victor z drużyny gospodarzy. Była to szósta minuta meczu.

W 54. minucie Jean Victor został zmieniony przez Martima Maię.

Jedyną bramkę z karnego zdobył Zé Tiago dla jedenastki Mafry. Bramka padła w tej samej minucie. Chwilę później trener Casy Pia AC postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 69. minucie na plac gry wszedł Evandro Roncatto, a murawę opuścił Rodrigo Dantas.

Na sześć minut przed zakończeniem starcia kartkę dostał Nuno Rodrigues, piłkarz Mafry.

João Miguel Xavier Ferreira dos Santos
69′ Rodrigo Dantas
José Tiago Almeida Martins  66′ (k.) 78′
78′ Luís Filipe Gomes Almeida
José Carlos Silva Franco
6′ 54′ Jean Victor Gonçalves
Rui Miguel Pereira Gonçalves90′
54′ Martim Malheiro Fabião Maia
Rui Manuel Linhares Areias69′
78′ Ousmane Sountoura
Nuno Miguel Santos Rodrigues78′ 84′
69′ Evandro Roncatto
Flávio António Silva

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Zawodnicy obu drużyn dostali po jednej żółtej kartce.